Gsp Freze Daire Testereler
  • GSP – High Tech Saws, s.r. Zborovice’de yerleşik, geleneksel bir kesici alet üreticisidir. Üretimin başlaması, Pilana şirketinin şubesini  kurduğu ve en başından itibaren metal kesmek için daire testere bıçakları üretmeye başladığı 1948 yılına kadar uzanıyor. Üretilen tüm aletler 1992 yılına kadar PILANA, 1999 yılına kadar SCHULER PILANA adı altında teslim edildi ve şu anda ürünler tüm dünyada GSP-High Tech Saws olarak biliniyor.

    Logo değişikliği, firmanın müşteri hizmetleri stratejisindeki değişikliğini yansıtıyor. Kitlesel bir standart alet tedarikçisinden, pazarın ihtiyaçlarına göre uzmanlaşmış testere bıçağı üretimi ve dağıtımını yapan bir firmaya doğru gelişen GSP  bugün  yeni ve gelişmiş üretim süreçlerine sürekli yatırım yapmaktadır. GSP – High Tech Saws, s.r. Çek Cumhuriyeti’nde HSS testerelerinin tek üreticisidir.

    ISO 9001 belgeli GSP, alanındaki geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekmektedir. Bugün GSP ürünleri tüm Türkiye’de Kar-Tes Kesici takımar güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

     

GSP FREZE TESTERELER

Kar-Tes kesici takımlar Freze testereler’de Avrupa’nın önde gelen firmalarında GSP firması ile çalışmaktadır. Çekya ülkesinde Zborovice bölgesinde bulunan GSP firması 1948 yılından itibaren freze testereler üzerinde uzmanlaşarak günümüzde önemli markalardan birisi olmuştur.
Tecrübe operatörler sayesinde müşterilerin her türlü ihtiyacına yönelik freze testereleri üretilebilmektedir. İhtiyaca yönelik bilgilerin Kar-Tes’e ulaştırılması ile mühendislerimiz teknik çizimlerini yaparak Distribütörü olduğumuz üretici GSP firması operatörleri ile paylaşmakta ve en doğru sonuçları alacak üretim aşamasını başlatmaktadır.

Müşterilerimiz sipariş verirken her parametreyi kendi makine ve isteklerine göre verebilmektedirler.
-çap-yan yüzey geometrisi-kalınlık-diş sayısı-radyus ölçüsü-kesme geometresi ve uç yapısı

Ayrıca Kar-Tes olarak Sektör standartlarındanki birçok ölçü için Türkiye’de stok tutmakta ve müşterilerini en hızlı termin süreleri ile çözüm bulmaktadır.

Açılı Freze Testereler

• AÇI FREZE KESİCİLER

Diş açıları özel olarak taşlanarak oluşturulan HSS veya Karbür testerelerdir. Sağ ve sol varyasyonlu olarak yapılan bu testereler genellikle büyük çaplı ortasında sabitleme deliği olan ana kesimi yapan diğer daire testerelerle birlikte kullanılır.

Kesim makinesinin yanlarında sabitlenmiş daire testereler kesme esnasında aşınma yerinde oluşan kusurları temizler ve malzemede istenilen eğimi sağlar. Genel kullanım alanlarını kapı ve pencere üretimleri, PVC profil kesimleri kapsar.

•SIK DİŞLİ KONVEKS RADYUS FREZELER

Verilen belirli radyus açıları ile oluşturulan yivler ile elde edilen freze testereler hem HSS hem karbür olarak üretilebilmektedir. Minimum 30 mm ve maksimum 210 mm çaplar arasında 0.5 – 20 mm kalınları arasında istenilen radyuslarda üretilebilmektedir.

Sık Dişli Freze Testereler

Konveks Radyus Frezeler

•YARI DAİRESEL KONVEKS RADYUS FREZELER

Yarı ve çeyrek dairesel yivler ile üretilen HSS ve Karbür freze testerelerdir. 15 ve 200 mm arasında istenilen ölçüde üretilebilir.

Kar-Tes Kesici takımlar her türlü freze ihtiyacınız için en iyi çözümleri bulmanıza yardımcı olur. Freze testerelerde kullanım alanına göre geniş üretim yelpazesi ile Türkiye distribütörü olduğumuz GSP firmasının kaliteli ürünleri ile üretim hatlarınıza çözüm oluyoruz.

Video

Ürün Adı : Gsp Freze Daire Testereler